Belgrád, 2015. november 8. - Emléktáblát avattak a vajdasági Horgoson annak a mintegy húszezer embernek a tiszteletére, aki az 1956-os forradalom és szabadságharc leverését követően menekült a volt Jugoszlávia területére, főleg a szerb-magyar határ melletti településekre.





















|