![]()
Budapest, 2015. augusztus 11. - Csaknem üresen állnak a Szlovákiában lévő menekülttáborok, ezért is indokolatlan a bősi táborba vinni a migránsokat - mondta Berényi József, a felvidéki Magyar Közösség Pártjának elnöke az M1 aktuális csatorna kedd esti műsorában.





















|