Kolozsvár/Nagyvárad, 2015. június 23. – A nagyváradi várban tartják csütörtök és vasárnap között a harmadik Szent László napokat, amely során a szervezők kulturális élményeket és szórakozási lehetőséget kívánnak nyújtani a nagyváradi magyarságnak, és arra is törekszenek, hogy a város román lakossága is ízelítőt kapjon a magyar kultúrából.





















|