Belgrád, 2015. június 1. - Kilenc év kihagyás után pénteken ismét megszervezik a Kárpát-medencei népzenekutatók vajdasági találkozóját Zentán - tájékoztatták a szervezők pénteken az MTI belgrádi tudósítóját.
Újra megszervezik a Kárpát-medencei népzenekutatók vajdasági találkozóját (MTI)
A szerzetesi életet bemutató kampány indul Rendben vagyok címmel (MTI)
Beregszászon zárult a Magyar Állami Népi Együttes ukrajnai turnéja (MTI)
Pozsgay Imre: Magyarország tartalékai a vidékben vannak (MTI)
|
||
|
||
|
További cikkeink...
|
||
|
|
||
| 289. oldal / 2418 |


